Anons towarzyski w gazecie?

Lepiej postaw na Internet

Gazety to przeżytek. Wiadomo, że wciąż wiele osób kupuje gazety papierowe, ale ich nakład z roku na rok jest coraz mniejsze. Największe wydawnictwa wiedzą, że siłą jest Internet. Lepiej jest stawiać na dobre aplikacja na komórkę i bardziej rozbudowane strony internetowe, niż nowy wygląd gazety. Po prostu coraz częściej odchodzimy od tych mediów. Wolimy ich wersje elektroniczne, nawet, jeśli trzeba było zapłacić za dodatkową treść.

Kiedyś w gazetach bardzo popularny był kącik towarzyski. Ludzie umieszczali tam anonse i szukali miłości. Tylko w niektórych gazetach zachowała się taka kolumna. Wciąż niektórzy umieszczają tam swoje ogłoszenia, ale czy to ma sensy, czy w rzeczywistości opłaca się umieszczać ogłoszenie w gazecie. Jak pokazują statystyki jest to zupełnie nie opłacalne. Dużo lepiej, wygodniej i efektywniej będzie założyć profil na portalu randkowym. Łatwo, wygodnie i z domu, a nie przez redakcję można znaleźć drugą połówkę. Żadna gazeta nie zagwarantuje nam tez analizy psychologicznej. Na portalach randkowych to już standard. W skuteczny sposób dopasowują oni ludzi w pary. Zaskakujące i niemożliwe, a jednak zupełnie normalne. Teraz rejestrując się na taki portal jak kompetentnakadra.pl wypełniamy naprawdę długi formularz.

Umieszczamy w nim wiele informacji na nasz temat, dzięki czemu w łatwy i efektywny sposób można dopasować do nas odpowiednią osobę. Wydaje się to bardzo atrakcyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, jak często trafiamy na ludzi, którzy zupełnie do nas nie pasują, mają inne poglądy, oczekiwania, czy zainteresowania, o miejscu zamieszania nie wspominając. Patrząc na to możemy z łatwością stwierdzić, że portale randkowe są idealnym miejscem do szukania drugiej połówki, skutecznie i bezsprzecznie wyeliminowały gazety. To wielki sukces Internetu, którego nie można w żaden sposób zanegować.